O truhlářství

S výrobou HRÁBÍ a jednotlivých dílů k nim začal můj děda v rámci svého koníčku. Jeho zkušenosti jsem převzal a přidal výrobu násad, zahradního nábytku a další zakázkovou výrobu. Naše skupina výrobků DŘEVĚNÉ HRÁBĚ A NÁSADY NA ZAHRADNÍ NÁŘADÍ získala značku ORLICKÉ HORY originální produkt.

Mezi našimi výrobky naleznete i DĚTSKÝ SORTIMENT na jehož počátku byla potřeba vyrobit tyto výrobky pro malého synovce a líbily se natolik, že plánujeme výrobu dětské sortimentu dále rozšiřovat.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA tvoří podstatnou část naší výroby a jejím ukazatelem kvality jsou vracející se zákazníci.

Celkovou výrobu dále rozšiřujeme a rozvíjíme, postupně nakupujeme nové kvalitní nástroje, abychom udrželi vysoký standard výroby a nadále jej zdokonalovali a rozšiřovali nabídku pro zákazníky.

Velký podíl na zkvalitnění výroby je i přestěhování do nové provozovny v první polovině roku 2012, kdy jsme získali tolik potřebný prostor pro umístění nových dřevoobráběcích strojů a zjednodušili jsme tak i pracovní postupy při manipulaci s materiálem. Větší a kvalitnější prostory jsou také dobrým základem pro rozšíření našeho sortimentu.

Zbyněk Nožka, majitel

Zbynek_web

0

Your Cart